Brightlux

LED VALGSTUS TASUB ÄRA JUBA ÜHE AASTAGA!

Elame ajastul, kus tehnoloogia areng on kiirem kui kunagi varem. Seda ka valgustuse maailmas. Alates turule tulemisest on leedvalgutus teinud tohutu hüppe nii efektiivsuses kui tasuvuses. Tänased leedkiibid võimaldavad kohati juba 200lm/w, mis omakorda tähendab, et saame väiksema tarbimise juures rohkem valgust.

 

Kui vaadata, mis on viimaste aastatega toimunud leedvalgustite tootmishindadega, siis näeme, et need on drastiliselt vähenenud.

 

 

Tarbijatele tähendab see eelkõige veelgi suuremat rahalist võitu ning rohkem põhjust, miks asendada päevavalgus-, halogeen-, metallhaliid- jne. valgustid uute ning energiasäästlike leedvalgustite vastu.

 

Oma projektides oleme täheldanud, et kohtades, kus kasutatakse valgustust ajaliselt väga palju, võib investeering juba ühe aastaga ära tasuda. Siin kohal on eriti heaks näiteks erinevad tööstushooned, välisvalgustus, kaubanduspinnad jne. Keskmised tasuvusajad jäävad 3 aasta kanti. Vaadates erinevaid energiasäästuvõimalusi(päikesepaneelid, tuuleenergia, targad lahendused jne.), siis tuleb tunnistada, et leedidele üleminek on suurima/kiireima tootlusega. Seda mõtet võib tegelikult isegi laiendada – vaadates erinevaid investeeringute liike(laenud, kinnisvara, aktsiad jne.), ka nendest valdkondadest on leedvalgustusse investeerimine suurima tootlusega (50-90%).

 

Suurte tööstushoonete/tehaste/ladude/kaubanduspindade puhul tähendab see aastas kümneid tuhandeid eurosid kokkuhoidu!

 

Jaga seda postitust

Kas soovid teada saada, kui palju Sina võiksid säästa?

Kirjuta või helista meile ja arutame asja!